Pearu Paulus uue aasta plaanidest 2 Quick Startiga: kindlasti tuleb midagi uut

Pearu Paulus külastas Andres Oja omanimelist raadiosaadet, kus rääkis põgusalt, missuguste plaanidega tema uude aastasse astub ning tunnistas ka, miks ta Eesti Laulul seni osalenud ei ole.

"Sai päris toreda numbri kontserte kokku," kommenteeris Paulus, et 2022. aastal sai ta 2 Quick Startiga palju kontserte anda. See aastavahetus oli aga Paulusel erandkorras vaba. "Ausalt öeldes ei mäleta," vastas laulja küsimusele, millal tal enne seda viimati aastavahetus pere päralt oli.

"Kindlasti tuleb midagi uut, seda ma saan lubada," viitas Paulus sellele, et uuel aastal võib ansamblilt suure tõenäosusega värsket muusikat oodata. "Aasta lõpus tähistame 2 Quick Starti 30-aastaseks saamist suure kontserdiga," lisas ta.

Paulus tunnistas ka, et ta ei ole Eesti Laulule kippunud, kuna ta ei soovi eraldi ainult lauluvõitluse jaoks uut lugu teha. "Seda ka - kui keegi oleks konkreetselt palunud, siis võib-olla tõesti," kinnitas ta saatejuhi väidet, et juhul, kui keegi teda spetsiaalselt paluks, siis võib-olla ta isegi kaaluks Eesti Laulule osalusloo kirjutamist.

Toimetaja: Maiken Tiits

Allikas: Vikerraadio saade "Andres Oja"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: