Galerii: heategevussaade "Jõulutunnel" kogus esimesel jõulupühal diabeetikutele annetusi

25. detsembri õhtul oli ETV eetris heategevussaade "Jõulutunnel", mille tänavune eesmärk oli koguda toetusi diabeedihaigete raviks.

Esimese jõulupüha õhtul jõudis televaatajateni "Jõulutunneli" vahendusel palju muusikat, kosutavaid kohtumisi ja lootusrikkaid diabeedipõdejate lugusid.

Sel aastal liitusid "Jõulutunneli" heategevusliku programmiga muusikud Ivo Linna, Anne Veski, ansambel Noorkuu, Marko Matvere koos Elina Nechayevaga, Pääru Oja koos vägeva muusikute seltskonnaga ja teised. Saadet külastasid ka näiteks ajakirjanik Astrid Kannel, näitleja Märt Pius ning perekond Normakud, kus on diabeedi diagnoosi saanud lausa kolm pereliiget.

Saadet juhtisid Margit Kilumets ja Margus Saar. Saate toimetaja oli Anne-Mari Müller, muusikatoimetaja Kadi Priske, režissöör Rait Roland Veskemaa, montaažirežissöör Maarika Lauri, juhtoperaator Raul Priks, kunstnik Ele Krusell ning produtsent Margus Saar.

"Jõulutunneli" annetusliinid jäävad avatuks 28. detsembrini. Omapoolse toetuse saab anda helistades alljärgnevatel numbritel.

900 77 01 (5 eurot)
900 77 02 (10 eurot)
900 77 03 (25 eurot)

Kogu telefonikõnedest saadav annetussumma läheb diabeediühingu toetuseks – operaatorid kõnedelt vahendustasu ei võta.

Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingut saab toetada ka pangaülekandega:
MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing
EE972200221047225180
Selgitus: Jõulutunnel

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: