"Jõulutunneli" annetusnumbrid on avatud

"Jõulutunneli" stuudio Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Eesti pikima traditsiooniga heategevussaade "Jõulutunnel" toetab selle aasta jõulupühadel elupäästvate insuliinipumpade ja ravitarvikude soetamist I tüüpi diabeedihaigetele. Annetusnumbrid MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu toetuseks on avatud.

I tüüpi diabeeti põdejate kogukond Eestis on ligikaudu 6000 inimest, neist 800 on lapsed. Igal aastal lisandub juurde üle 100 lapseealise diabeedipatsiendi.

I tüüpi diabeet ei ole elustiilihaigus, vaid võib puhkeda ootamatult, selleks ise põhjust andmata. "Jõulutunnel" pakub tuge insuliinipumpade ja ravitarvikute soetamist inimestele, kel endal selleks võimalused puuduvad. Eluaegse haiguse kontrolli all hoidmiseks ei tasu kõiki kulutusi tervisesüsteem, kuid oma panuse raviks saavad anda ka televaatajad.

"Jõulutunneli" partner on tänavu MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing, kes nõustab diabeeti põdejaid ning aitab soetada nüüdisaegseid ravitarvikuid.

Oma panuse diabeetikute toetuseks saab igaüks anda juba praegu, helistades alljärgnevatel telefoninumbritel.

900 77 01 (5 eurot)
900 77 02 (10 eurot)
900 77 03 (25 eurot)

Kogu telefonikõnedest saadav annetussumma läheb diabeediühingu toetuseks – operaatorid kõnedelt vahendustasu ei võta. Annetatud summa peegeldub inimese jaanuarikuu arvel.

"Jõulutunnel" on ETV ja ETV+ eetris esimesel jõulupühal, 25. detsembril. ETV alustab heategevuslikku päeva kell 10 hommikul, õhtune otsesaade jõuab vaatajateni kell 18.45. Saadet juhivad Margit Kilumets ja Margus Saar. ETV+ alustab heategevusliku programmiga kell 19.15. Saadet juhib Margarita Tanajeva.

Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingut saab toetada ka pangaülekandega:
MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing
EE972200221047225180
Selgitus: Jõulutunnel

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: