"Kinoteatri MM katarsis" arutles, kas järgmine MM toimub Saudi-Araabias või Põhja-Koreas

Laupäevases "Kinoteatri MM katarsis" saates võttis Henrik Kalmet oma rubriigis teemaks inimõigused ja rassismi ning arutles, kus järgmine MM toimuda võiks.

"FIFA ei ole kaasa aidanud sellele, et jalgpalli vähem poliitiliseks muuta - andes MM-e ainult kõige kahtlasematele riikidele. See on nagu omamoodi haige võistlus: Venemaa, Katar ... mis edasi? Eile rääkisime Saudi-Araabiast. Siit edasi on ainus loogiline koht veel Põhja-Korea," sõnas ta.

"Miks ei võiks MM-i vahelduseks teha näiteks Šveitsis, mis on nii vähe vastuoluline riik, et "neutraalne nagu Šveits" on muutunud üldiseks võrdluseks," mõtiskles Kalmet. "Tehke Šveitsis MM ja ausõna - me teeme kaheksa saadet šokolaadist: "Kinoteatri M&M's katarsis"."

Saatesarjal "Kinoteatri MM Katarsis" on kokku kaheksa osa, millest kuus on juba ETV2 eetris olnud. Laupäevases saates sukeldusid pallimängu nüanssidesse saatejuhid ja jalgpallihuvilised Henrik Kalmet, Tõnis Niinemets ja Kait Kall.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: