Airi Vipulkumar Kansar: pärast viimast kahte aastat oskavad inimesed pidu rohkem hinnata

Airi Vipulkumar Kansar tutvustas "Terevisioonis" oma peobändi Airi & Party ning sõnas, et peab end eelkõige meelelahutajaks ja esinejaks.

"Kõik, kes soovivad pidu pidada - meie oleme teie bänd," tutvustas Vipulkumar Kansar. Laulja lisas, et oma bändiga on ta erinevat stiili muusikat esitanud juba pikemat aega. "Ma olen kruiisilaevadel laulnud väga pikki aastaid ja seal tuleb kõikidele rahvustele, kõikidele inimestele, kõikidele vanusegruppidele esineda," sõnas ta.

"Mina olen eluaeg ennast rohkem artistiks pidanud - ma tunnen rõõmu laval olemisest. Ma tunnen rõõmu, kui ma saan rõõmustada teisi inimesi. Mulle meeldib meelt lahutada. Ma jään ikkagi meelelahutajaks. See on olemus, millega sa oled sündinud ja sa ei saa selle vastu midagi teha. Kui sa ei saa seda laval teha, siis sa hakkad seda igal pool mujal tegema," lausus Vipulkumar Kansar.

"See oleneb väga seltskonnast, aga üldiselt ikka kui tahetakse pidu, siis tantsitakse ja möllatakse," vastas Vipulkumar Kansar küsimusele, millised Eesti peod tavaliselt lavalt vaadatuna välja näevad. "Ja ma arvan, et pärast viimast kahe aastat oskavad inimesed hinnata seda, kui pidu saab," lisas ta.

Toimetaja: Maiken Tiits, intervjueerisid Liisu Lass ja Juhan Kilumets

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: