Loomaaia talvistel õhtuhämaruse retkedel saab uudistada öise eluviisiga loomi

Amuuri leopard
Amuuri leopard Autor/allikas: Alexei Jevgeni

Aasta lõpul avatakse loomaaia väravad neljal õhtul, et pakkuda külastajatele võimalust kuulata kogenud giidide lugusid öise eluviisiga loomadest ning ka ööloomi oma silmaga näha.

Loomaaia talvised õhturetked toimuvad sel aastal taas advendieelsetel laupäevadel. Talvised hämarad laupäevaõhtud on loomaaias parim aeg märkamaks loomi, kes tavaliselt päevasel ajal peitu on pugenud.

Millised videvikulise eluviisiga ning põhjamaist karget kliimat nautivad loomad ja linnud end aga talveõhtutel vaatlemiseks näitavad, saab teada alles retke käigus. Loomade öise elu saladustest räägivad ning nende käitumist aitavad lahti mõtestada loomaaia kogenud töötajad ja loodushariduse spetsialistid. 

Retked õhtuhämaruses toimuvad laupäeviti, 26. novembril ja 3., 10. ning 17. detsembril algusega kell 16. Ühel päeval toimub neli giidiga ringkäiku: kolm eestikeelset ja üks venekeelne. Retked kestavad orienteeruvalt kaks ja pool tundi ning need toimuvad iga ilmaga.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: