ETV-s alustab Põhjamaade tippnäitlejatega sari "Imede piiril"

ETV toob teisipäeviti ekraanile Taani uue haiglasarja "Imede piiril" peaosas Sofie Gråbøliga.

Taani ühes töörohkemas ja parimas sünnitusosakonnas võitleb juhtiv ämmaemand Ella iga päev selle nimel, et luua parim keskkond nii sünnitajatele kui ka kolleegidele. Samas on töötajad väsinud, osakond alarahastatud ja ülekoormatud ning kimpus personalipuudusega. Abi pole ka peaarstist, kes peab hoidma eelarvet rangetes piirides. Ega ka mõnedest kolleegidest, kes Ella põhimõtetega vastuollu satuvad.

Uus sari "Imede piiril" jälgib ühe sünnitusosakonna igapäevast tööd, kuhu kõrvuti elu ilusamate hetkedega jagub ka konflikte ja traumasid. Haarav draama peegeldab samal ajal ka meditsiini väljakutseid, kus tohutu tööpinge esitab väljakutse professionaalsusele ja inimlikkusele.

Sarja on loonud rahvusvaheliselt tunnustatud režissöör Lone Scherfig. Peaosalist Ellat kehastab Taani üks hinnatumaid näitlejaid Sofie Gråbøl, kes eestlastele tuntud sarjast "Kuritegu". Lisaks teevad kaasa paljud nimekad Taani, Norra ja Rootsi näitlejad, sh Pål Sverre Hagen ("Diana pulmapidu", "Kon-Tiki"), Lisa Loven Kongsli ("Vääramatu jõud"), Birthe Neumann, Mette Horn, Lisa Carlehed ja Mattias Nordkvist.

"Imede piiril" alustab ETV-s 15. novembril kell 22.05.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: