Delulu avaldas muusikavideo värskele singlile "Lolla"

Delulu
Delulu Autor/allikas: Pressimaterjalid

Ansambel Delulu avaldas möödunud nädalal ilmunud kakskeelsele loole "Lolla" muusikavideo. Uus lugu on ühtlasi ka ansambli järgmise aasta alguses ilmuva debüütalbumi nimilugu.

"Lolla" värske visuaali keskmes on neiu, kes teenib lõbutüdrukuna leiba, ent kelle suur unistus on elus läbi lüüa ja praegusest ametist vabaks saada. Videoga soovivad muusikud pöörata tähelepanu tööandjate ebaõiglaselt ärakasutatud või väärkoheldud töötajatele, isegi kui enamusele jäävad need teod nähtamatuks.

"Võib-olla on antud süžee veidi äärmuslikum, kui keskmine inimene endale ette suudaks kujutada, aga kindlasti mitte ebareaalne. Selliseid näiteid, kus inimene on ebaõiglaselt ära kasutatud või väärkoheldud oma tööandja poolt, on liiga palju – lihtsalt enamusele jääb see nähtamatuks. Samal ajal sellele probleemile ja endale vastu rääkides tuleb tõdeda, et kõigile nendele takistustele ja raskustele vaatamata on paraku lisaraha teenimiseks inimesed valmis end sellisesse olukorda panema," lausus Delulu.

Video režissöör on Jaan Sinka ja operaator Robert Parelo.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: