Galerii: ETV2-s linastub uus kodumaine lastesari "Homme põgeneme"

21. oktoobril jõuab ETV2 eetrisse uus seikluslik lastesari "Homme põgeneme", mis räägib loo 12-aastasest Martast, kelle vanemad panevad ta ootamatult viikingiteemalisse lastelaagrisse.

Juba esimesel päeval hakkab Marta kahtlustama, et vanemad on ta laagrisse pannud vaid selleks, et oma abielu lahutada. Laagris aga ei tunne Marta kedagi ning kõik laagri mängud ja reeglid on tüdrukule võõrad. Nii otsustab Marta juba esimesel õhtul põgeneda, kuid jääb siis vahele Tobiasele ja Ekkele, kes kiiresti temaga ühineda soovivad.

Metsas toimub aga midagi väga kahtlast ja lapsed on sunnitud laagrisse tagasi pöörduma. Üksteisele antakse vanne - lennaku mannavahtu või sadagu taevast komme - kõik koos laagrist põgeneda. Sel hetkel ühineb nendega ka väike seiklushuviline Rosabella. Järgnevatel päevadel teevadki lapsed täpsemaid plaane ning üritavad korduvalt laagrist põgeneda, kuid nende jooksupanek ebaõnnestub erinevatel põhjustel. Metsas toimuv tundub aga üha rohkem kahtlane. Mis laagris juhtuma hakkab ja mis saladused metsas peidus on?

Osatäitjad:

Marta: Laura Rätsep
Tobias: Tõru Kannimäe
Ekke: Kristen Norden
Rosabella: Saskia Sein
Eva: Mia Emilia Tartu
Kaarel: Karl-Erik Kudu

Kasvataja Lilli: Maria Ehrenberg
Kasvataja Tõnu: Nils Mattias Steinberg
Kasvataja Richard ehk Rix: Mart Müürisepp
Jaanus, kokaabi: Märten Matsu
Mann, kokk: Kaili Närep
Proua Carmen, laagripaiga omanik: Carmen Mikiver
Manfred, kirjanik ja hobiarheoloog: Andrus Vaarik

Kuningas Sigmund Teeleidja: Priit Vainus
Kuningatütar: Steffi Pähn
Sepp: Jass Kalev Mäe
Gustav: Karl Edgar Tammi

Jaanuse vanaema: Veera Just

Sarja on kirjutanud Liis Sein, Kertu Moppel ja Kaire Russ. Režissöör: Kaire Russ. Produtsent: Ergo Kuld, tegevprodutsent Laura-Liisa Veiler.

"Homme põgeneme" on ETV2 eetris alates 21. oktoobrist reedeti ja laupäeviti kell 18.30.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: