Alika Milova avaldas videosingli "C'est La Vie"

Alika Milova.
Alika Milova. Autor/allikas: pressimaterjalid

Alika Miloval ilmus uus soolosingel "C'est La Vie", millele valmis ka sügisestel Tallinna tänavatel filmitud video. Muusika poole pealt tegi kaasa Soome produtsent Elijas Hjelm ning sõnu aitas kirjutada Põhja Korea 5Miinusest koos Kadri-Ann Mägiga.

Lugu sündis laulukirjutamise sessiooni käigus ühes maakodus, mille tarbeks Elias Hjelm Eestisse tuli. "C'est La Vie" loo meloodia sündis, rääkides Milovaga elust-olust, muusikast ja vanadest lugudest.

"Kummaline, aga mina ise kirjutasin need read. Kummaline sellepärast, et ma ei oska prantsuse keelt ja pole seda kunagi õppinud. Aga see laul kandis sellist prantsusepärast tuju ehk hakkasin Google'is otsima "ilusad prantsusekeelsed sõnad"," kirjeldas ta.

"Leitud sõnadest mõtlesin venekeelsed fraasid, mis omakorda tõlkisin Google translate'is prantsuse keelde. Ootamatult need fraasid riimusid omavahel ja mu Prantsuse lütseumis õppinud kitarrist Markus kontrollis sõnad üle. Eestikeelseid sõnu aitas kirjutada Põhja-Korea ja Kadri-Ann Mägi."

Alika sõnul räägib laul n-ö enda maailmas olemises. "Kuidas ma näen oma silmadega seda maailma, neid inimesi ja kuidas ma tunnen ennast. Iga inimene näeb seda maailma omamoodi ja iga inimene on eriline. Mina näen seda nii ... Ei tohi unustada, kes sa oled ja kust sa tuled."

Video tegi Shurik Zubra koos Rustam Subrakoviga, kes tunnistas, et filmimise ajal avas Milova end tema jaoks täiesti uuest küljest.

"Tal on kartmatu karakter ja see tegi meie koostöö liigagi ausaks. Tihti , kui pakud mingi idee välja, siis artist küsib – kas on vaja niimoodi teha, siis Alika lihtsalt jookseb kaadrisse sisse ja teeb isegi rohkem, kui mina küsin. Kas mulle meeldis teda filmida? Yes! Kas filmiksin tulevikus veel mõne video – definately!"

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: