Andrei Zevakin ja An-Marlen avaldasid ühise singli koos muusikavideoga

An-Marlen ja Andrei Zevakin.
An-Marlen ja Andrei Zevakin. Autor/allikas: Pressimaterjalid

Andrei Zevakin ja An-Marlen (Ingel Marlen Mikk) avaldasid singli "Valikud", mille muusikavideo on filmitud Itaalias Como järve ääres.

Zevakin ja An-Marlen kohtusid esimest korda juba kaheksa aastat tagasi. "Andrei kirjutas mulle cover'i tegemise asjus, kui ta neid veel aktiivselt tegi. Tol ajal kirjutasime tegelikult veel ühe loo, mis kunagi ilmavalgust ei näinud, aga nüüd, kaheksa aastat hiljem, tuli koos kirjutamise idee üsna orgaaniliselt," meenutas An-Marlen.

"See on minu jaoks ilmselt üks kõige kiiremini kulgenud loo kirjutamise protsesse, mis on toimunud koos teise artistiga. Mulle tundub, et muusikaliselt me täiendasime teineteist, tänu millele oli kirjutada väga lihtne ja loomulik," lisas An-Marlen.

"Meil on väga sujuv koostöö An-Marleniga - kõik, mis me teeme, kui stuudiosse läheme, tuleb kiirelt ja loomulikult ning enamasti on kõik demod juba bängerid," naeris Zevakin.

"Valikud" räägib sellest, et elus tuleb kogu aeg valikuid teha – olgu need siis kerged või rasked, aga kokkuvõttes me neid langetama peame," täpsustas An-Marlen loo sisu.

"Tõesti, kontseptsiooni lõime sõna valikud ümber," ütles Zevakin. "Arvestades endagi elu, siis alati on mingisuguseid raskemaid hetki, kergemaid hetki, aga nagu loo sõnum ütleb, läheb kõik nii, nagu peab."

Muusikavideo loovjuht on Reino Kuber ja tegevprodutsent Tarmo Tsernjavski ning see filmiti Itaalias Como järve ääres. "Kaameramees jäi päev enne võttele minekut koroonasse, mis tegi meie elu keerulisemaks, sest pidime kõik asjad ülikiiresti ümber mängima. Hiljem tuli kaasa filmima Erik Nivazov," rääkis An-Marlen video loomise protsessist.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: