Muusikapäeva teadmistekontroll tuleb taas: harjuta enne soojendusviktoriiniga

Muusikaviktoriin
Muusikaviktoriin Autor/allikas: Aleksandr Hussainov

Klassikaraadio korraldab juba üheksandat korda rahvusvahelise muusikapäeva puhul viktoriini. Lõbusat mälumängu saab lahendada Klassikaraadio ja Raadio 4 kodulehel 30. septembril ja 1. oktoobril.

Suur muusikapäeva viktoriin ootab osalema kõiki muusikasõpru. 15 küsimusest koosnev mälumäng on vastusevariantidega ning loogiliselt mõeldes või sõpradega koos lahendades on võimalik õigesti vastata ka siis, kui vastust ei tea. Küsimusi on nii klassika, džässi kui ka popmuusika vallast. Lahendades tuleb kuulata helifaile, vaadata pilte ja jälgida videot. Koostöös Raadio 4-ga saab viktoriinist osa võtta ka vene keeles. 

Klassikaraadio on rahvusvahelist muusikapäeva tähistanud lõbusa teadmisteprooviga juba 2014. aastast. Möödunud aastal lahendas muusikapäeva viktoriini 3000 inimest. Osalesid igas vanuses muusikasõbrad üle terve Eesti ning paljudes kohtades lahendati viktoriini terve klassiga.

Muusikapäeva viktoriin on avatud 30. septembrist 1. oktoobri südaööni Klassikaraadio ja Raadio 4 kodulehel. Parimaid lahendajaid ootavad auhinnad!

Soojendusmänguna on võimalik vastata kümnele küsimusele eelmise aasta viktoriinist.

Toimetaja: Lisete Velt/Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: