ETV+ sügishooaeg räägib kõigest olulisest

Telemängu
Telemängu "Koos" saatejuht Aleksandr Kutšmezov Autor/allikas: Margarita Mironova/ERR

Rahvusringhäälingu venekeelne telekanal ETV+ seisab sügisel hea selle eest, et vaatajatel jaguks infot ja arutelusid Eesti elu puudutavatel teemadel.

ETV+ sügishooaeg alustab 5. septembril ja ees on ootamas telekuud, kuhu jagub nii päevakajalisi arutelusid, praktilisi nõuandeid, suurt sporti kui ka täiesti uus telemäng "Koos".  

Hommikuid sisustab juba 29.  augustist hommikuprogramm "Kohv+", mis pakub päeva esimest sissevaadet Eesti elus toimuvasse.  Päevast teeb omakorda kokkuvõtte kell 19.20 õhtune telemagasin "Horisont", mida sel sügisel juhib kõrvuti Alina Privalovaga Aleksandr Žemžurov.

"Horisont" Autor/allikas: Margarita Mironova/ERR

Päeva esimesed uudised toob ETV+ vaatajateni hommikul kell 7.15, õhtune "Aktuaalne kaamera" on eetris kell 20. Ka sel sügisel pakub ETV+ sissevaadet välispoliitikasse ja juba 10. septembril kell 20.15 naaseb ekraanile kevadel alustanud "Orbiit" koos Aleksandra Männarti ja Julia Baliga. Ida-Virumaa teemadele keskendub laupäevane stuudiosaade "Narva stuudio. Rahvale tähtis" kell 19.10.

Igal argiõhtul pakub ETV+ arutelusid poliitikast loodushoiuni. Esmaspäeval kell 20.30 naaseb vaatajate ette "Oma tõde" Olesja Lagašina ja Jelena Solominaga. Populaarne vestlussaade tuleb oktoobris ekraanile eriprojektiga, kus kuu jooksul on saate fookuses tervisega seotud teemad. Elulisi teemasid vahendab ka teisipäevane "Peegel" koos Vitali Vesterineniga.

"Oma tõde" Autor/allikas: ERR

Vastuseid varjatud ja põletavatele küsimustele asub neljapäeviti kell 20.30 otsima "Insight", mis tuleb ETV+ ekraanile nüüd täiesti uues koosseisus. Saate vastutav toimetaja on Artur Tooman, koos temaga Irina Kablukova ja Boris Timofejev. Neljapäev on ka keskkonnasaate "Ökoloogiline" päev, mis septembris keskendub Ida-Virumaa veekogude probleemidele.

"Insight" Autor/allikas: Margarita Mironova/ERR

Päevakajaliste teemade ja arutelude kõrval pakub ETV+ läbi sügise ka kvaliteetset meelelahutust. Sügise uus projekt on reedel, 9. septembril kell 20.30 käivituv meeleolukas viktoriin "Koos". Saatejuht Aleksandr Kutšmezovi eestvedamisel saab stuudios kokku kaks võistkonda, kelle ülesandeks on lahendada kõikvõimalikke küsimusi eesti keele, ajaloo, paikade ja kultuuri kohta.

Pühapäeviti kell 20.30 paitab ETV+ hinge saatesarjaga "Heateod", milles Julia Kalenda täidab mõne eestimaalase südamesoovi või unistuse.

Jätkuvalt leiab ETV+ eetrist ka laia valiku filme ja sarju ning haaravaid spordisündmuseid eesotsas jalgpalli MM-iga.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: