Astrid Kannel on kiirustanud koju AK-d vaatama, unustades, et luges ise äsja eetris uudiseid

Astrid Kannel
Astrid Kannel Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

"Aktuaalse kaamera" uudisteankur Astrid Kannel ütleb, et kaamerate ja prožektorite ees tuleb end hoolimata võimalikust halvast tujust kokku võtta, kuid uudistemaja ukse taga algab oma elu.

Kannel rääkis Maalehele antud intervjuus, et alati ei suuda ka tema kaamera ees särada. "On päevi, kus kõik väsime ja käime tühja pilguga. Kui aga sinu peal on palju prožektoreid ja kaamera, siis lihtsalt võtad ennast kokku. Ka siis, kui tuju on erakordselt halb," kirjeldas ta.

"Aga töölt lahkudes sulgen uudistemaja ukse ja algab minu elu. On juhtunud, et kiirustan koju, et näha ka "Aktuaalset kaamerat", olles juba unustanud, et ise just lugesin seal uudiseid," lausus Kannel.

Välismaal uudiseid tehes teadvustab Kannel endale, et esindab mingil moel seal Eestit ning mõtleb hoolega, kuidas käituda. "See peaks olema iga eestlase suhtumine. Meid on nii vähe ja selle võrra on igaühe sõna kaal suurem."

ETV sümboliks Astrid Kannel ei pea ning pole seda kunagi tajunud: "Elan rahulikult oma elu, ei vaeva oma pead ikooniks olemisega."

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: