Esmaspäeval alustab ekraanil taas "Terevisioon"

Sel sügisel tervitavad televaatajaid Liisu Lass, Katrin Viirpalu, Reimo Sildvee ja uue saatejuhina Juhan Kilumets.
Sel sügisel tervitavad televaatajaid Liisu Lass, Katrin Viirpalu, Reimo Sildvee ja uue saatejuhina Juhan Kilumets. Autor/allikas: Ken Mürk / ERR

Esmaspäeval, 29. augustil naaseb ekraanile argihommikute ärataja "Terevisioon" naaseb ETV ekraanile esmaspäeval, 29. augustil. Sel sügisel tervitavad televaatajaid Liisu Lass, Katrin Viirpalu, Reimo Sildvee ja uue saatejuhina Juhan Kilumets.

"Lubame vaatajale ka sel hooajal pakkuda maailma parimat eestikeelset hommikuprogrammi," ütles "Terevisiooni" vastutav toimetaja Reimo Sildvee hooaja eel.

Argihommikuti toob "Terevisioon" koju kätte uudised ja päevakajalised teemad, aga ka kultuuri ning meelelahutuse. "Jälgime, mis meie ümber toimub. Algamas on ju kooliaasta, jätkuvalt kestab Venemaa sõda Ukraina vastu ja aina olulisemaks muutuvad looduse ja keskkonna küsimused. Kõik need teemad on meil kohe avasaates ka sees."

Esmaspäeva "Terevisioon" toob vaatajate ette ka uue saatejuhi Juhan Kilumetsa, kes lükkab avasaate ja hooaja käima koos Katrin Viirpaluga. "Mõnus ootusärevus on sees," ütles Kilumets, kes hommikuprogrammi stuudios käinud küll külalisena, ent saatejuhina saab nüüd esimest korda kätt proovida.

"Tiim on väga äge, tunnen end nendega väga koduselt. Ka atmosfäär on stuudios on suurepärane. Loodan, et see diivan saab mulle ruttu koduseks ka saatejuhina." Kilumetsa koha hommiku esimestes tele-uudistes võtab üle Ott Nool, uudistelugejana jätkab samuti Veronika Uibo.

Lisaks meeskonnale on uuenenud ka hommikuprogrammi tehnoloogiline pool. "Terevisiooni" stuudio on nüüdsest varustatud robotkaameratega ja kasutusele võetakse täiesti uued tehnoloogilised ja tarkvaralised lahendused. Ettevalmistused uue lahenduse kasutuselevõtuks on kestnud läbi suve ja esmaspäeva saade jõuabki otse-eetrisse juba uuel moel.

Eesootaval hooajal läheb "Terevisioon" ka stuudiost välja ja juba 2. septembril tervitab vaatajaid Tartust Ahhaa keskusest, kus keskendutakse kooliaasta algusele sobivalt hariduse ja teadmiste omandamise teemadele.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: