Lastemuuseum Miiamilla lõpetab suve loomingu- ja laadapäevaga

27. augustil toimub Kadriorus asuvas lastemuuseumis MiiaMilla loomingu- ja laadapäev Suvesups 2022, kus muuhulgas toimub laste mänguasjaturg ja unelauludele pühendatud kontsert.

Päeva jooksul osaleda loovustoas ja nautida muusikat lesimiskontserdil. Viimaseid päevi on väljas näitus "Tüdruk, koer ja pliiatsid", mida tutvustab kunstnik Jelena Tšekulajevaga koos koer Olliega.

Päeva keskel toimub laste mänguasjaturg, kus lapsed saavad oma kasutatud, kuid puhtaid ja terveid, mänguasju müüa või vahetada. Laste oma turul kauplevad oma mängude või enda tehtud käsitööga lapsed ise, vanemad on abiks ja toeks.

Oma uue hooaja tegevusi tutvustab laste Loovustuba. Loovustoas teevad kunsti 2–4aastased lapsed, kasutades loodus- ja taaskasutusmaterjale ning lastesõbralikke värve.

Päeva lõpetab hälli- ja unelauludele pühendatud kontsert, kus kuuleb laule unele suigutamisest. Unelaule laulavad ja muusikat teevad Svetlana Rodionova, Aleksei Epifanov ja Jane Meresmaa-Roos.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: