Räpiduo Clicherik & Mäx avaldasid värske loo "Oki"

Clicherik & Mäx
Clicherik & Mäx Autor/allikas: Mona Õispuu

Clicherik (Erik Soasepp) & Mäx (Max Õispuu) avaldasid singli "Oki", millega pannakse kontserte ja ringi reisimist täis suvele meeleolukas lõpp.

""Oki" sündis minu jaoks nagu välk selgest taevast. Ühel suvehommikul tegin luugid lahti ja bändichat'is oli Dropboxi link Eriku poolt koos esialgse demoga. Ütlesin selle peale "Oki" ja tegin oma salmi ära ja läksin salvestama," rääkis Mäx, et vahel kõige kaasahaaravamad laulud võivad just spontaanselt sündida. 

 Lool ei ole räpparite sõnul sügavamõttelist sõnumit. "Panin silmad kinni ja meenutasin bändiga väljasõite live'idele ja omavahel koosviibimisi ja panin need hetked kirja ning proovisin sellest loole sõnad vorpida," lisas Mäx.

Loole ilmus ka lõbus muusikavideo, mis peegeldab räpparite sõnul selle suve vibe'i suurepäraselt. "Videoga pöördusime tagasi A-Cube Agency poole, kes tegi meile paar aastat tagasi video "Maakale". Kirjutasime produtsendile Aleksandr Tokarevile, et meil selline väga lihtne videoidee, paneme kuupäeva paika ja hakkame filmima. Videomeeskond oli seekord ikka väga väike võrreldes eelmiste videotega. Meie Erikuga ja tema," paljastasid räpparid, et video visioon oli kohe paigas. 

"Tahtsime videos võimalikult siiralt näidata, kuidas me suvel elame nende live'ide ümber. Jäädvustasimegi need hetked ning see kõik tõmbab loole ja suvele mõnusa paksu kriipsu alla," laususid nad lõpetuseks.

Loo produtseeris ja miksis Bert On Beats (Bert Prikenfeld). 

Clickerik & Mäx esinevad juba sel reedel, 12. augustil Eesti Hip Hop Festivalil, Elvas.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: