"Aktuaalne kaamera" otsib ilmateadustajat

AK ilmateadustaja Ott Nool
AK ilmateadustaja Ott Nool Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti vaadatuim uudistesaade "Aktuaalne kaamera" kuulutas välja konkursi ilmateadustaja kohale ning ootab sooviavaldusi 12. augustini.

"Aktuaalne kaamera" otsib ilmateadustajat, kelle töö on ilmateate koostamine ja esitamine otse-eetris. Sobiv kandidaat on julge, hea diktsiooni ja väljendusoskusega, valdab head eesti keelt kõnes ja kirjas ning on ekraanil korrektne ja loomulik.

Kandideerima oodatakse inimesi, kes oskavad koostada ja toimetada ilmateadet. Hea kandidaat on ühtlasi ka avatud suhtlemisstiiliga, initsiatiivikas ning valmis töötama meeskonnas.

ERR-i teleuudiste juhi Liisu Lassi sõnul otsitakse ilmateadustajat Ott Noole asemele, kes jätkab tööd uudistetoimetuses.

"Aktuaalse kaamera" igapäevaste ilmauudiste edastamist jätkavad sünoptikud Taimi Paljak ja Ele Pedassaar ning Siret Tuula. Otsitava ilmateadustaja koht on osalise koormusega ning sobib lisatööks nii õpingute kui ka muu töö kõrvale.

Konkurss on avatud 12. augustini, töökuulutusega saab lähemalt tutvuda siin.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: