Heategevuslik kontorirottide jooks toimub tänavu 20. korda

Tartu Rat Race
Tartu Rat Race Autor/allikas: Väino Pool

Augusti lõpus toimub Ülemistes heategevuslik kontorirottide jooks (Rat Race Tallinn), mis kogub raha laste ja noorte kriisiprogrammi toetuseks.

30. augustil toimub juba 20. korda Tallinnas Ülemiste linnakus heategevusjooks Rat Race Tallinn, kus jooksevad kuni 5-liikmelised tiimid MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi toetuseks.  

Kontorirottide jooksul võib kohata nii maskott-rotte kui vahvalt riietatud tiime. Meeskondade ülesandeks on läbida ligi poolteise kilomeetrine ring vabalt valitud tempos ning soovi korral ka ühtses riietuses.  

Sel aastal kogutakse toetusi MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi toetuseks. Programmi missiooniks on toetada traagilist sündmust või leina kogenud lapsi ja noori viisil, mis aitaks parimal moel taastada nende vaimse heaolu ja kasutada maksimaalselt arengupotentsiaali. Seda kõike tehakse läbi nõustamise, traumateraapia, leinatoetusgruppide ja leinalaagrite. Leinalaagritest pakutakse vaimset tuge, võimalust emotsioone välja elada ja leida endas uuesti elurõõm. 

Jooksu eesmärk on lisaks heategevusele kasvatada ka meeskonnavaimu ja ühtsustunnet, läbides väikeseid ülesandeid jooksurajal. Eelnevatel aastatel on osaletud nii joostes, kõndides kui ka kontsadel klõbistades. Kõige silmapaistvamate riietega meeskonnad saavad ka autasustatud.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: