Lastekurmu täidab festivalimetsa rütmide, onnide ja Silver Sepa muusikaga

Lastekurmu
Lastekurmu Autor/allikas: Iris Kivisalu

Pärast paariaastast puhkust ilmutab Intsikurmu festivali sees end taas Lastekurmu, mis täidab päevad mängu- ja avastamisrõõmuga.

Lastekurmu alal on võimalik kunstistuudio Maru Karu seltsis ehitada onne, meisterdada metsamaske ning äratada endas ürgloom, kunstnik Okeiko koos pojaga loob müstilisi näomaalinguid ja kõmisevaid kõlasid ning kuna üheltki Intsikurmu festivalilt ei puudu tants ja rütmid, panevad Kärt Tõnissoni juhendatud sammud metsapargi elama. Samuti astub üles muusik Silver Sepp koos oma Sisemaailma Purjekaga, mille ümber valmivad isemoodi instrumendid ja helid.

"Selgi aastal pakume mitmeid äratundmisrõõme staažikatele külastajatele, aga et ka endal Lastekurmut luues ikka huvitav oleks, oleme genereerinud taas mitmeid uusi kiiksuga tegevusi ja lustlikke alasid.  Näiteks pakume tatramassaaži ja töötube, kus laps saab ka päriselt mõnusalt tööd rühkida," kirjeldas Lastekurmu korraldaja Bianka Soe.

Lisaks on Lastekurmul oma koht muinasjuttudel, metsaköögil, oksabuduaaril, kännukabel, raamatutel ja raamidel ning programmist ei puudu ka kalavõrgust metsabatuut ja võimalus käbisid vastu ripp-panne kõmistada.

5–6. augustil toimuv Intsikurmu festival toimub tänavu 10. korda ning lisaks muusikaprogrammile leiavad metsapargi erinevates nurkades aset festivalisõpradele tuttavad Lastekurmu, maleala, metsakino, tänavatoiduala ning alternatiivala.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: