Tallinna linnaruumifestivalil astuvad lavale Eik ning Linna & Kuningas

Marten Kuningas ja Robert Linna
Marten Kuningas ja Robert Linna Autor/allikas: Kaisa Keizars-Aron ja Liis Reiman

18. ja 19. augustil Tallinnas Rävala puiesteel toimuval linnaruumifestivalil "Tulevik on täna/v" astuvad tipptunnikontsertide raames lavale sõnamuusik Eik ning duo Linna & Kuningas.

Tipptunnikontserdid on esmakordselt toimuva linnaruumifestivali kontsertformaat, mille eesmärgiks on panna inimesi tööpäeva lõpus kohe koju vuhisemise asemel peatuma, muusikat nautima ning tänavaruumi tajuma.

Rävala puiesteel saab 18. augustil kell 17.30 kuulata Eiki koos Maris Pihlapi ja Mattias Tirmastega ning 19. augustil kell 16.30 duo Linna ja Kuningas ülesastumist.

Lisaks tipptunnikontsertidele toimub ürituse raames ka palju muud. Kahel päeval toimuva festivali programm on jaotatud nelja plokki: tegutse, vaata ja koge, kuula ning räägi kaasa ja avasta linnaruumi. Toimuvad erinevad vestlusringid, töötoad, kontserdid, ruumieksperimendid ning palju muud põnevat. Lisaks saab vaadata öökino ning osaleda ekskursioonidel. Festival on külastajatele tasuta.

Linnaruumifestival "Tulevik on täna/v" toimub 18. ja 19. augustil Tallinnas Rävala puiesteel. Festival asetab fookusesse kliima, elukeskkonna ja  linnaruumiteemad, kutsudes linlasi kaasa mõtlema ja rääkima, tegutsema, vaatama, kogema ning kuulama.

Sündmuse toimumiseks suletakse autoliiklusele kolmeks päevaks Rävala puiestee lõik Solarise keskusest Kentmanni tänavani.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: