Novembris toimub Tartus elektroonilise muusika festival Inwards

Novembris leiab Tartus aset elektroonilisele muusikale pühendatud Inwards festival.
Novembris leiab Tartus aset elektroonilisele muusikale pühendatud Inwards festival. Autor/allikas: Sten-Ander Ojakallas

4. novembril toimub Tartus elektroonilisele muusikale pühendatud Inwards festival, mis kulmineerub kontserdiga Tartu Jaani kirikus. Inwards on ametlik osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Inwards on linnafestival, mis toimub neljas erilises asukohas. Festivali korraldajate sõnul on lõppeesmärgiks teha sündmus, mis pakub inimestele võimalust sügavaks sissevaateks ning elektroonilise muusika absoluutseks nautimiseks.

"Inwards festivaliga katsetame uudsete formaatidega, millega kaasata publikut ja pakkuda erilist kogemust. Olgu see ümberhäälestav audiorännak läbi Toomemäe, mis viib võimsa kontserdini kirikus, temaatiline vestlusring või hoopiski elav järelpidu, kus täiehingeliselt tantsida. Usume, et toome lauale midagi omapärast ja erilist," ütles festivali kunstiline juht Tristan Rebane. "Oleme elevil, et näha kuidas see kõik õnnestub." 

Kaasaegsele elektroonilisele muusikale ja audiovisuaalsele kunstile keskendunud Inwards festival toimub esimest korda aastal 2022 ning teist korda aastal 2024, kui üritus on kolmepäevane. 

Terviklik programm kuulutatakse välja augustis.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: