Noep ja Karl Killing avaldasid ühisloo "Friday Nights (All My Friends Are Wasted)"

Noep ja Karl Killing.
Noep ja Karl Killing. Autor/allikas: Rain Parve

Andres Kõpper ehk Noëp ja Karl Killing avaldasid reedel ühisloo "Friday Nights (All My Friends Are Wasted)". Tegu on värske versiooniga Karli varasemast soolosinglist "Friday Nights", mille refrääni vokaalile toetudes ehitas Noëp uue house-kõlaga loo.

Muusikute koostöö sai alguse ühisest raadiokülastusest, mille käigus esitasid nad spontaanselt üksteise värskemaid singleid. Killingul oli just tulnud välja uus lugu ning Noëp, kellele see väga sümpatiseeris, oli Killingule ka kiidusõnu jaganud.

"Mulle meeldis see lugu väga ning meil oli plaan ühine laulukirjutamise sessioon teha. Küll aga ei jaksanud ma seda ära oodata ja otsustasin Karli loo originaalist võetud vokaali kasutades uue loo produtseerida. Õnneks Karl ei pahandanud ja õige pea saime sellele ka ühiselt viimase lihvi anda ning Vallo Kikase abil ära lõpetada," rääkis Noëp.

Kuigi nimest võiks arvata, et laul räägib rajust peost, jutustavad sõnad hoopis teise loo. Sellegipoolest hindavad nii Killing kui Noëp mõnusalt veedetud õhtut parimas seltskonnas.

"Suvel ma nädalapäevi lugema ei kipu. Aga ühe ägeda reede õhtu juurde kuulub kindlasti hea seltskond, ilus ilm ja vahel ka midagi spontaanset," ütles Killing.

Noëp see-eest leiab, et reede õhtusse võiks kuuluda midagi sellist, mida on ülejäänud nädal hea oodata. "Mulle väga meeldivad ette tehtud plaanid, olgu selleks siis kinno või sõbrale külla minek, vahet pole." 

Kõigile suvitajatele soovitavad artistid ka päriselt puhkuseks aega võtta. Ikka selleks, et hiljem ei tekiks kahetsust, et sõpradega grillima või ujuma ei jõutud. Noëpi bändi võib sel suvel kohata näiteks juulikuus festivalidel Võnge või Beach Grind. Augustis Treski festivali ja Sume laval, samuti akustilise kavaga Kalju laval.  

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: