Tartu linna päeval jagavad lava Genka ja Marko Matvere

29. juunil tähistatakse Tartu linna päeva, mille raames astuvad üles artistid, kelle teed tavaliselt ei ristu. Ühise kontserdi annavad ka Marko Matvere ja Genka.

Mõlemal muusikul jagub teineteisele vaid kiidusõnu. "Väga tore ja asjalik mees. Juba esimeses proovis on suured ettevalmistused tehtud ja sõnad on peas, erinevalt minust, kes alles kirjutab. Tundub korralik töömees," kirjeldas Genka oma lavapartnerit.

Tartu linna päeva peakorraldaja Reigo Tamme sõnul on seitme aasta jooksul, mil tema üritust korraldanud on, tekkinud mitmeid koosluseid, kes on esimest korda Tartu linna päeval koos midagi teinud, väga hästi klappinud ja ka edaspidi koos asju teinud.

Nii Matvere kui Genka on Tartuga seotud olnud. Matvere on eelkõige seotud olnud Vanemuise teatriga, kus ta on kaasa teinud lavastaja, laulja ja näitlejana. Genka on olnud tihedalt seotud Tartu Rocki korvpallimeeskonna loomisega.

Genkat ja Marko Matvere on võimalik koos Vanemuise kontserdilaval näha kell 17.

Toimetaja: Karmen Rebane

Allikas: "Ringvaade suvel"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: