Ansambel Bedwetters on tagasi ning avaldas Yasmyniga uue loo

Bedwetters.
Bedwetters. Autor/allikas: Pressimaterjalid

Aastaid tagasi tegutsenud Bedwetters on tagasi ning avaldas koos aasta naisartisti Yasmyniga loo "Miss Hurricane". Loole valmis ka futuristlik video, milles artistid seilavad tulevikumerd piraadilaevaga Mindworks.

Bedwetters on salamisi tegutsenud juba aasta aega eesmärgiga anda välja uut muusikat eelseisvatel kuudel. "Suuremas plaanis soovime valmis teha albumi. Loomeprotsess on olnud vinge ning oleme kaasanud sõpradest muusikuid, et millegi eriti ägedaga üllatada," rääkis bändi kitarrist Rauno Kutti.

"Bändi tagasitulek sai alguse esimese COVID-19 laine ajal, kui meil hakkas taaskord lihtsalt igav. Käisime Mihkliga vaikselt kahekesi stuudios muusikat tegemas ning juba mõned kuud hiljem tutvustasime ka teistele poistele uusi mõtteid, mis läksid kohe kaubaks. Võtsime asja aeglaselt, sest kõik on vahepeal ise mähkmete vahetamise rollis olnud, ning pere ja teiste tegemiste kõrvalt pole suurt aega olnud, et uut muusikat mõelda," rääkis bändi produtsent ja laulja Joosep Järvesaar.

Uus lugu on Bedwettersile omaselt segu rokk- ja elektroonilisest muusikast. Loole lisas ka naiselikku vürtsi Yasmyn, kes selles žanris alles kätt proovib, kuid julgelt pead tõstab. "Oli puhas õnn, et Yasmyn oli nõus meiega muusikat tegema. Meie uus lugu "Miss Hurricane" räägib tormilisest suhtest ning dialoogi tekitamiseks oli sinna väga naishäält vaja," arutlesid laulusõnade üle Järvesaar ja bändikaaslane Mihkel Mõttus.

Bedwetters on Pärnust pärit rokkbänd, kes võitis aastal 2007 Noortebändi konkursi, mille järgselt filmiti Hindrek Maasikuga muusikavideo loole "Dramatic Letter to Coincience". Loost sai suur hitt ning sellega võideti samal aastal üleeuroopalise publikuhääletuse tulemusel mainekas MTV New Sound of Europe auhind.

Video rezissöör on Joosep Järvesaar. Loo on kirjutanud, produtseerinud, miksinud ja masterdanud Bedwetters.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: