Raadio 2 muusikamaraton "Stereo" viib 1972. aastasse

Raadio 2 võtab sel suvel ette suure muusikalise ajaloorännaku ja täidab iga suvekuu ühe laupäeva maratonsaatega "Stereo". Sel laupäeval algusega kell 12 kõlab R2 eetris muusika 1972. aastast.

Suvises ajamasinas nimega "Stereo" kõlavad helid, mis on fantastilised ka tänapäeval. Juunis rännatakse 50, juulis 40 ja augustis 30 aastat tagasi. Sarja esimene osa "Stereo '72" läheb eetrisse sel laupäeval, mil tähistatakse ühtlasi ka Elva Rockfestivali 50. juubelisünnipäeva.

Seitsmetunnises otsesaates kõlab muusika, mis hullutas inimesi aastal 1972 ja kuulaja saab ette kujutada, kuidas oleks R2 kõlanud 50 aastat tagasi. Saatejuhid Kristo Rajasaare, Koit Raudsepp ja Erik Morna mängivad toonaseid hittlugusid meilt ja mujalt. Lisaks muusikale tehakse igas tunnis põige ka toonastesse sündmustesse ja avatakse, mida olulist toimus sel aastal ühiskondlikus elus, poliitikas, looduses, tehnoloogias jne.

Otsesaade "Stereo '72" käivitub raadioeetris kell 12 päeval ja kestab kella 19-ni. R2 ootab oma Facebooki lehel soovilugusid ka kuulajatelt, et neidki päeva jooksul eetris mängida.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: