Johnny Deppi ja Amber Heardi kohtumenetluse otseülekanne jõudis lõpule

Johnny Depp 27. mail kohtus.
Johnny Depp 27. mail kohtus. Autor/allikas: Scanpix/ AFP

Möödunud nädala reedel, 27. mail jõudis lõpule Johnny Deppi ja Amber Heardi kohtumenetluse otseülekanne, mida jälgisid miljonid inimesed üle maailma. Nüüd tuleb USA vandekohtul langetada otsus.

Johnny Deppi ja Amber Heardi kohtumenetlus kestis kuus nädalat, mille vältel sai tööpäeviti otseülekandes kuulata nii Deppi ja Heardi kui ka nende tutvusringkonnas olevate inimeste tunnistusi.

Depp süüdistab kohtus eksnaist Heardi valeväidete esitamises ja tema maine kahjustamises, mille tagajärjel näitleja ka näiteks "Kariibimere piraatide" uuest filmist eemaldati. Deppi kohtuhagi eesmärk on tõestada, et Heard on laimanud teda pahatahtlikult. 

Reedel, 27. mail esitasid mõlema poole advokaadid vandekohtule kokkuvõtvad argumendid kohtuasjast. Johnny Deppi advokaat teatas, et Depp pole püha ning tal on oma vigu, mida ta ka tunnistab, ent vägivaldne väärkohtleja ta pole.

"Enne Amber Heardi pole ükski naine kunagi väitnud, et nüüdseks juba 58-aastane Johnny Depp on neid löönud või kuidagi väärkohelnud," lisas Deppi advokaat.

Deppi advokaadi sõnul on palju fakte, mis tõestavad, et Amber Heard valetab. "Lõppude lõpuks on teil ainult Amber Heardi enda sõna – kas te usaldate seda?" teatas ta.

Amber Heardi advokaat lausus omalt poolt kokkuvõtteks vandekohtule, et asi on lihtne. "Kui te usute, et Depp oli kasvõi ühe korra vägivaldne Heardi suhtes, siis on teie töö väga kerge," teatas ta. "Siis saate te mitte ainult Deppi väited ümber lükata, vaid ka Heardi vastuhagi kinnitada."

Kui vandekohtu 12 liiget jõuavad ühisele otsusele, saab kohtuasja lõpptulemuse teada juba sel nädalal.

Toimetaja: Maiken Tiits

Allikas: Deadline

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: