Tanel Padar: üle pika aja tuleb suvi, mida muusikud ja publik on igatsenud

Muusik Tanel Padar kinnitas "Vikerhommikus", et plaanib lähiajal bändiga uut muusikat salvestada ning avaldas isegi lootust, et sügisel võib temalt ehk uut albumit oodata.

"Minu ideaalis näeks pühapäeva hommik välja nii, et ärkame perega üles ja siis ma teen lastele pannkooke, aga neile meeldib ainult vaadata, kuidas ma pannkooke teen, aga süüa ei meeldi, juba mäkerdamine käib," ütles Tanel Padar ja lisas, et kuna ta enda lapsepõlves seoses isaga sellised peretraditsioone ei olnud, mistõttu proovib ta seda pakkuda oma lastele.

Padar kinnitas, et kui pandeemiaperioodil tuli vahepeal fännidega vaid sotsiaalmeedia vahendusel suhelda, siis nüüd tuleb tema hinnangul üle pika aja selline suvi, mida kõik muusikud ja ka publik on igatsenud. "Väga paljusid erinevaid põnevaid kohti saab külastada," sõnas ta.

"Üle pika aja on meil plaanis minna praktiliselt kogu nädalaks Tartusse koos bändiga, rentisime ka elamise bändiga ning oleme siis nädal aega stuudios," ütles Padar ja lisas, et viimased kümme aastat on salvestatud muusikat suuresti nii, et üks salvestab midagi kodus ja saadab enda osad ning teine saadab midagi. "Aga tahaks seda tunnet jälle, et samal ajal, kui sina pilli mängid, siis keegi möliseb midagi kõrval."

Padar avaldas ka lootust, et sügisel võib temalt ehk isegi uut albumit oodata. "Ma olin pikka aega seda meelt, et milleks osta albumit, kui sulle meeldib sealt ainult üks lugu, sellisel juhul saad kuskil voogedastuses selle playlist'i ise kokku panna, aga bändi jaoks see ikkagi on mingi verstapost ja seda on lahe teha."

Toimetaja: Kaspar Viilup, intervjueeris Jaan Elgula

Allikas: "Vikerhommik"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: