Heida esimene pilk "Apteeker Melchiori" teisele osale

"Apteeker Melchiori" mängufilmide triloogia teine osa "Apteeker Melchior. Viirastus" jõuab kinodesse juba sel suvel ning nüüd on võimalik heita esimene pilk ametlikule reklaamklipile.

Keskaegse krimipõneviku teises filmis ehmatab öövahti kohutav viirastus – rikka kaupmehe traagiliselt uppunud tütar. Hommikuks on vahimees kõrgest tornist surnuks kukkunud ja kahtlastes õnnetustes kaotab elu veel mitu inimest. 

Neid sündmusi uuriva apteeker Melchiori teed ristuvad nii lõbutüdruku kui ka preestriga, nii võõramaa kunstniku kui ka hullunud ketseriga. Vihjed viivad ta Pirita kloostrisse, mille sünged võlvid varjavad unustusse maetud ohtlikku saladust. 

Samal ajal vaevab Melchiorit mõistatus, miks ta armastatu Keterlyn ühtäkki nende kihluse katkestab.

Esimest korda Eesti filmiajaloos linastub ühe kalendriaasta jooksul filmide triloogia. Indrek Hargla, Elmo Nüganeni ja Olle Mirme originaalstsenaariumi põhjal valminud Apteeker Melchiori mängufilmide triloogia teine osa esilinastub tänavu 19. augustil ja kolmas osa 14. oktoobril.

Triloogia põhineb raamatumüügi edetabelite tipust tuntud "Apteeker Melchiori" romaanidel. Stsenaristid Indrek Hargla, Elmo Nüganen ja Olle Mirme põimisid triloogia teise filmi stsenaariumis raamatust "Apteeker Melchior ja Rataskaevu viirastus" tuntud tegelased ja sündmused täiesti uute ja põnevate, filmi jaoks loodud keerdkäikudega. 

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: