Ewert and The Two Dragons annab suvise suurkontserdi Ülemiste Citys

Ewert and The Two Dragons
Ewert and The Two Dragons Autor/allikas: Herkki Merila

Indie-rokkansambel Ewert and The Two Dragons annab 15. juunil suvise suurkontserdi Ülemiste City kogukonnapäeval.

Ülemiste City kogukonnapäev on iga-aastane traditsiooniline üritus, kus kutsutakse kokku Ülemiste City kogukond. Praeguseks on kogukonnas juba üle 14 000 inimese.

Ürituse avab Edward von Lõnguse 7,5 meetri kõrguse teose "Viimne kohtupäev" eksponeerimine, mis on inspireeritud Michelangelo Sixtuse kabeli laemaalist Vatikanis ja sümboliseerib igavese rikkuse poole püüdlemist läbi õndsuse otsingute. Teos jääb Ülemiste City parki kuni 2023. aasta juunini.

Sel aastal on kogukonnapäeva läbiv teema roheline ja tervislik talendikeskkond. Üritusel tutvustatakse ka Ülemiste linnaku kõige olulisemaid arengusuundi ja uusi koostööprojekte.

Ürituse peaesineja on Ewert and The Two Dragons. Draakonite ansambli diskograafiasse kuuluvad debüütalbum "The Hills Behind The Hills" (2009), ansambli populaarseks teinud "Good Man Down" (2011), album "Circles" (2015) ja koostöös Sander Mölderiga valminud "Hands Around the Moon" (2018). Mullu andis ansambel välja ka esimese live-plaadi, mis salvestati Saku Suurhalli kontserdil.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: