Festivalil Sack von Sound astuvad üles Wateva, 5Miinust, Dagö ja Kraak & Smaak

2022. aasta Sack von Sound
2022. aasta Sack von Sound Autor/allikas: Raul Ollo

Augustis toimub Saku mõisapargis kolmandat korda muusikafestival Sack von Sound. Festivalil astuvad üles teiste artistide seas ka Wateva, 5Miinust, Dagö ning välisartist Kraak & Smaak.

Festivali korraldajad iseloomustavad Sack von Saundi kui omanäolist festivali, mis toob lavale tuntud artistid uudsetes kooslustes.

"Sack von Sound pakub mõnusas mõisapargi miljöös publikule värvikaid eriprojekti kontserte, mis loovad juba tuttavatele lugudele uue dimensiooni," kommenteeris festivali peakorraldaja Tõnno Piigli.

2022. aasta Eesti Muusikaauhindade galal esines Wateva esimest korda koos ÜENSO sümfooniaorkestriga ning samas koosseisus esinetakse ka Sack von Soundil. Lisaks tulevad lavale külalisesinejad, kelle seas on näiteks Stefan ja Daniel Levi.

ÜENSO sümfooniaorkestriga koostöös annab kontserdi ka 5Miinust. Samuti astub hiphop kollektiiv üles Hollandi disko- ja funktrioga Kraak & Smaak.

Ansambel Dagö esitab uusi ja vanu hitte koos Saku Mandoliiniorkestri ning segakoor Tuljakuga. "Meie viimane album "Küte" on olnud väljas juba paar aastat ja meie tore kuulajaskond laulab juba ka selle albumi kõiki lugusid peast. Nüüd ongi täiesti suurepärane esitada neid lugusid koos publiku... ja kooriga!" kommenteeris Dagö asutajaliige Peeter Rebane.

Sack von Saund toimub 12.–14. augustil Saku mõisapargis. Lisaks õhtustele kontsertidele on kavas ka tasuta etteasted nii lastele kui täiskasvanutele.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: