Inger andis välja muusikavideo loole "Lose My Mind"

Inger
Inger Autor/allikas: Jürgen Vainola

Inger avaldas muusikavideo loole "Lose My Mind", mis pärineb tema tänavu ilmunud lühialbumilt "Higher Self".

"Videot looma hakates mõtestasin esmalt lahti isikuomadused, mis mängivad rolli selles, kes olen. Nõnda sündisidki kolm karakterit: Trickster ehk kelmikas mängur, Lost Kid ehk kadunud hing ning True Self ehk sügavam mina. Kaks esimest esindavad neid iseloomujooni, mis enim välja paistavad ning nende omavaheline konkureerimine tõstatabki küsimused, kes ma olen ning kuhu kuulun. Video lõpus jõuan aga sügavama mina ehk True Selfini," ütles Inger.

Loo video filmiti 2021. aasta juulis. Ingeri jaoks oli toona omaette kogemus ka võttepäeva pikkus. "Kuna meil oli kaamerasilma vaja püüda nii päikeseloojang kui ka öised ja hommikused peokaadrid, siis juulikuus oligi ainus võimalus filmida õhtust hommikuni välja. Alustasime kell 19 ning lõpetasime hommikul kaheksa paiku. Mäletan, et nii kui võtted läbi said, pidin otse Pärnusse jalgpallimängule sõitma. Unetunde jäi siis väheseks küll," tõdes ta.

Video režissöör on Anneliis Kits, operaator Markus Mikk ning produtsendid Kirill Volkov ja Grete Kaio.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: