"Wellermaniga" TikToki sensatsiooniks tõusnud Nathan Evans toob šoti rahvalaulud Eestisse

Nathan Evans avaldas TikTokis kuulsaks saanud loo "Wellerman" 2020. aasta detsembris.

"Ringvaates" Jüri Muttikale antud intervjuus tunnistas Nathan, et on laulnud juba ajast, kui oli kaheksa-aastane. "Sellest ajast laulan ja mängin kitarri. Panin oma lugusid sotsiaalmeediasse üles: Facebooki, Instagrami, Twitterisse, Youtube'i," kirjeldas ta.

Sugulased palusid tal midagi avaldada ka TikTokis, kuid ta ise oli selles osas kõhklev. Lõpuks pani ta järjest ka sinna lugusid, kuni keegi kommentaaris palus laulda just "Wellermani".

"Enne "Wellermani" oli mul 50 000 jälgijat. Siis laadisin "Wellermani" üles ja paari nädala pärast oli jälgijaid 250 000, 300 000, 400 000. See hulk hakkas väga kiiresti kasvama," rääkis Nathan, kellel on praegu 1,6 miljonit jälgijat TikTokis.

Kui varem oli Evans muusik, kes laadis vaid videoid internetti, siis nüüd esineb ta pidevalt juba tõelisele publikule. Mees avaldas lootust, et aasta lõpus on väljas ka esimene album.

Kolmapäeval astub Nathan Evans lavale ka Eestis Fotografiskas. Kuulda saab nii tema esimest singlit kui ka šoti rahvalaule.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: