Eurovisiooni lauluvõistlust saab jälgida ERR-i vahendusel mitmes keeles

Stefan Torinos proovi tegemas.
Stefan Torinos proovi tegemas. Autor/allikas: EBU / ANDRES PUTTING

Eurovisiooni poolfinaalides selguvad sel teisipäeval ja neljapäeval osalejad, kes saavad edasi laupäeval toimuvasse finaali. Eesti Rahvusringhääling toob maailma suurima lauluvõistluse otseülekandes kodudesse telekanalite ETV ja ETV+ ning veebis ERR.ee ja Jupiteri vahendusel.

Eurovisiooni lauluvõistlus saab hoo sisse esimese poolfinaaliga teisipäeval, 10. mail. Eesti osaleb teises poolfinaalis neljapäeval, 12. mail, kui Stefan astub looga "Hope" võistlustulle 12. artistina. Mõlemast poolfinaalist pääseb edasi kümme riiki, lisaks neile on 14. mail toimuvas finaalis koht garanteeritud korraldajamaal Itaalial ja suurriikidel Saksamaal, Suurbritannial, Hispaanial ja Prantsusmaal.

Rahvusringhääling toob eurovisiooni lauluvõistluse otseülekandes vaatajateni telekanalite ETV ja ETV+ vahendusel ning veebis ERR.ee portaali ja Jupiteri vahendusel. Vaegkuuljatele pakub Jupiter võimalust jälgida lauluvõistluse otsesaadet koos eesti viipekeelse tõlkega, juba praegu näeb Jupiteris kõiki tänavusi võistluslugusid koos eesti viipekeelse tõlkega.

Lauluvõistluse kohapealset melu ja toimuvat vahendab "Ringvaade" kogu käesoleva nädala vältel ning lisaks pakub ETV finaalipäeval kaht erisaadet – laupäeval on vahetult enne finaali eetris telgitaguseid avav "Kuidas valmistutakse Eurovisiooniks Torinos" ja kell 20.30 jõuab ETV ekraanile värske portreesaade "Stefan. Siirusega sihtideni". Teleekraani kaudu kutsub Stefan kaasa ringreisile Viljandisse, kus vaataja saab lähemalt tuttavaks Stefani pere ja teiste talle oluliste inimestega. ETV+ juhatab finaali sisse erisaadetega kell 21.05.

Eurovisiooni otsülekanded Eesti Rahvusringhäälingu kanalites
I poolfinaal teisipäeval, 10. mail kell 22.00 ETV, ETV+, ERR.ee ja Jupiter
II poolfinaal neljapäeval, 12. mail kell 22.00 ETV, ETV+, ERR.ee ja Jupiter
Finaal laupäeval, 14. mail kell 22.00 ETV, ETV+, ERR.ee ja Jupiter

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: