Beach Grindil esinevad ka Tommy Cash, Clicherik & Mäx ning välisartist Bru-C

Beach Grind 2021
Beach Grind 2021 Autor/allikas: Rauno Liivand

Beach Grind avaldas uued esinejad, kes 8. ja 9. juulil festivalil üles astuvad. Peaesinejate sekka lisandusid Suurbritannia räppar Bru-C ja möödunud nädalal maailmaturnee lõpetanud Tommy Cash. Lisaks astuvad festivalil üles Robin Schulz, Wilkinson, Dub FX, Luude, Cartoon, Nublu & Gameboy Tetris, Noep, 5Miinust ja paljud teised.

Tänavu Eesti Muusikaettevõtluse Auhindadel aasta muusikasündmuse auhinna pälvinud Beach Grind on võtnud suuna žanriliselt laiema esinejate nimistu suunas. Elektroonilise muusika festivalina alustanud sündmus on aasta-aastalt esinejate sekka üha enam laiema ampluaaga artiste lisanud ning tänavune line-up on kõikide aastate lõikes kõige mitmekülgsem.

Beach Grindi esinejate nimekirja lisandusid äsja Bru-C (Suurbritannia), Tommy Cash, Pluuto, Yasmyn, Clicherik & Mäx, Milwin (Rootsi), Another Bald One, ja NCT (Holland).

Bru-C kerkis Suurbritannia underground muusikaskeenes kiiresti esile ja on praegu kohaliku trummi ja bassi ning UK Garage'i maastikul üks silmapaistvamaid artiste. Kaks täispikka albumit avaldanud muusik on teinud koostööd teiste seas Example'i, Bad Boy Chiller Crew', Jamie Duggani ja paljude teistega, millega tõestab end mitmekülgse artistina. Lisaks on tal ette näidata väljamüüdud show'd ja ülesastumised nii Austraalias, Uus-Meremaal kui Euroopas.

Teise peaesinejana lisandus Beach Grindi artistide sekka äsja maailmaturnee lõpetanud Tommy Cash. Julgete visuaalide ja saundide poolest tuntud muusik on ta teinud koostööd ka selliste suurte nimedega, nagu Diplo, Suicideboys, Charlie XCX, RiffRaff, A.G. Cook ja Little Big. Tommy Cash on tuntud nii väljapaistvate muusikavideote kui ka lava-show'de poolest.

Varasemalt on oma esinemist Beach Gringil kinnitanud juba Robin Schulz (Saksamaa), Wilkinson (Suurbritannia), Dub FX (Austraalia), Luude (Austraalia), Cartoon, Nublu & Gameboy Tetris, Noep, 5Miinust, Fred V (Suurbritannia), Wateva, Jozels, Andromedik (Belgia), Siimi, Futuristik, Majestim, MHKL & Javu ja Perspective Shift.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: