Stefan esitas koos Jaagup Tuisuga originaalse räpiloo

"Ringvaade" näitas Eestit Eurovisioonil esindava Stefani elu Torinos proovide vahel ehk kõike seda, mida etteastes ei näe. Toreda üllatusena esitas julge Stefan koos oma meeskonnaliikme Jaagup Tuisuga ühise originaalloominguna tehtud räpiloo.

"Ringvaade" jälgis Stefanit ka tema grimmiprotseduuril, kusjuures Stefani jaoks on oluline, et juustesse ei satuks liiga palju lakki ning nägu oleks matistatud. Stefani meeleolu on ettevalmistusi tehes väga rahulik ja rõõmus.

Saates vesteldi ka Eesti Laulu samavõrd rahulolevana näiva peaprodutsendi Tomi Rahulaga, kes ütles, et meeskonna meeleolu on suurepärane. "Stefan on ise ka hästi rahulik ja professionaalne."

Hea meeleolu ja biidi saatel esitasid Stefan ja tema meeskonnaliige Jaagup Tuisk erilise räpiloo, mis sündis veel erilisemas kontekstis. Nimelt loodi isekeskis Eurovisiooni-teemaline räpilugu, mille ajendiks oli ühisel väljasõidul sloveenlastega maha peetud võistlus, mille Stefan ja Tuisk oma energilise looga ka võitsid.

Toimetaja: Anna Luther

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: