Galerii: Stefan lendas Torinosse Eurovisioonile

{{1651488300000 | amCalendar}}

Eesti Laulu tänavune võitja Stefan Airapetjan lahkus esmaspäeval, 2. mail Torinosse Eurovisioonile.

Stefan andis enne Itaaliasse lendamist intervjuusid Tallinna lennujaamas. Temaga oli kaasas sõbratar ja Eesti Laulu korraldusmeeskond.

Stefan astub üles looga "Hope" Eurovisiooni teises poolfinaalis, 12. mail 12. esinejana. Esimene poolfinaal toimub 10. mail ning finaal 14. mail.

Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula, kes koos Stefan Airapetjaniga Torinosse sõitis, ütles, et koostöö Itaaliaga on olnud natukene üle kivide ja kändude. "Veel eelmine nädal tuli osalejatele kiri, et üht väga olulist asja esinejate lava-show'des ei saada töötama. Nüüd peavad osalejad mõtlema, kuidas teistmoodi asju lahendada. Eks me natukene tuld peame kustutama, aga meil on tiim nii hea, seega ei ole mingit pabinat," sõnas Rahula "Ringvaatele".

Airapetjan ütles "Ringvaatele", et tal on kaasas oma õnnetoov ese, nimelt vanaema poolt kingitud kaelaehe. "See on rist, mille vanaema ise õnnistas ja ütles, et kandes seda kaelas saadab edu."

Tomi Rahula sõnas, et Airapetjan on osalenud paljudel fänniüritustel ja seekaudu tutvustanud laiemalt oma lugu Eurovisiooni jälgivale kogukonnale.

Küsimusele, mida "Hope"-i laulja ja Eesti tiim Torinosse jõudes tegema hakkavad, ei osanudki muusik kohe vastata. "Tomi! Mis me tegema hakkame Torinos?" hüüdis Airapetjan lennujaamas, millele Rahula vastas läbi nalja, et söövad pitsat ja joovad veini.

Tegelikult on järgmised kaks nädalat Eesti Laulu peaprodutsendi sõnul siiski tihedalt täidetud. Ta ütles, et toimub kohtumine Eesti saatkonnas, neile on planeeritud ekskursioonid ja ees ootab hästi palju proove.

Toimetaja: Maiken Tiits

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: