"Ukraina stuudio" jätkab ETV-s pühapäeviti

"Ukraina stuudio": Mihhail Lotman ja Meelis Maripuu Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti Televisiooni saatesari "Ukraina stuudio" jätkab mais pühapäeviti, kui pärast õhtust "Aktuaalse kaamera" saadet võetakse koos ekspertidega kokku olulisemad arengud sõjas Ukraina vastu.

Pühapäevane "Ukraina stuudio" hindab nädala kokkuvõttena Ukrainas toimuvat, sõja arenguid, võimalikke stsenaariume ning mõjusid erinevatele valdkondadele. Stuudios astuvad üles koos saatejuhtidega erinevad eksperdid.

Igapäevaselt vahendavad päevakajalisi teemasid sõjas Ukraina vastu "Terevisioon" ja "Aktuaalne kaamera", pikemaid käsitlusi pakuvad ka "Välisilm" ja "Esimene stuudio". Vikerraadio vahendab kuulajateni Ukrainaga seotud teemasid igapäevaselt läbi uudiste ja päevakajasaadete ning välispoliitika saates "Välistund". Jooksva uudisvoo leiab ERR.ee portaalist.

Sõltuvalt sõjasündmustest on ERR-i programmid, sh Eesti Televisioon ja Vikerraadio, valmis sisse viima kiireloomulisi programmimuudatusi ning erilülitusi.

"Ukraina stuudio" on ETV eetris pühapäeval, 8. mail kell 22.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: