Õppevideo: raamatukogude aasta tantsuaktsioon paneb raamatusõbrad tantsima

Tantsuaktsiooni „Raamatukogude aastal tantsuga“ tantsupesa Tartus
Tantsuaktsiooni „Raamatukogude aastal tantsuga“ tantsupesa Tartus Autor/allikas: Ain Protsin

29. aprillil sai avapaugu raamatukogude aasta tantsuaktsioon "Raamatukogude aastal tantsuga", millest saab osa võtta teema-aasta lõpuni. Raamatukogudes pakutavatele hobitegevustele tõmmati tähelepanu rahvusvahelisel tantsupäeval ühise tantsimisega.

"Raamatukogude aastal on oluline näidata, milliseid erinevaid teenuseid ja võimalusi meie raamatukogud pakuvad," ütles raamatukogude aasta projektijuht Liina Valdre. "Paljudes paikades ongi raamatukogu ainuke avalik ruum, kus on võimalik erinevate hobidega tegeleda. Tantsimine on nendest mitmetest võimalustest ainult üks väljund, aga on ka käsitööringe, keelekohvikuid, lugemisklubisid, robootikatunde ja palju muud," lisas Valdre.

Kõik sõpruskonnad, grupid, kollektiivid ja organisatsioonid on oodatud raamatukogude aastat tähistama tantsuaktsioonist osa võttes. Selleks tuleb tantsusammud selgeks õppida, jäädvustada oma tants videopildis, jagada seda Facebookis märksõnaga #raamatukogudeaasta2022 ja saata video [email protected].

Koreograafia on loonud Kertu Valjala, muusikaks on Singer Vingeri laul "Teadagi".

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: