Galerii: Raadio 2 sünnipäevanädalat rikastavad uued kaassaatejuhid

{{1650870360000 | amCalendar}}

Raadio 2 sünnipäevanädalal äratavad kuulajaid hommikuprogrammi saatejuhtide Margus Kamlati ja Bert Järveti kõrval uued kaassaatejuhid.

Esmaspäeval, 25. märtsil tegi "R2 hommikus" kaassaatejuhina debüüdi laulja ja näitleja Kristel Aaslaid. Samuti on Kristel alates 2020. aastast olnud Raadio 2 eetris saatega "Naistesaun".

Teisipäeval, 26. märtsil võttis kaassaatejuhi teatepulga üle Andres Kõpper ehk Noep. Varasemalt on Noep andnud Raadio 2-s katusekontserte.

Tõnis Niinemets oli koos hommikuprogrammi saatejuhtidega eetris kolmapäeval, 27. märtsil.

Reet Linna astus kaassaatejuhi kingadesse neljapäeva hommikul, 28. märtsil. Varasemalt on Reet olnud Raadio 2 saatejuhi rollis, kui tuli "asendama Ivo Linnat ja jäi siia kümneks aastaks".

Reedel, 29. märtsil sai hommikuprogrammi kaassaatejuhina kuulda Liis Lemsalut, kes oli Raadio 2 saatejuhi rollis esimest korda.

Sünnipäevanädala puhul on R2 käivitanud ka kuulajaküsitluse, et välja selgitada kõige parem Raadio 2 saatejuht maailmas täna. Oma lemmiku poolt saab hääletada Raadio 2 kodulehel.

Ametliku sünnipäeva 1. mail pühitsevad ööl vastu pühapäeva sisse Robin Juhkental ja Marta Püssa tantsides vaid raadiokuulaja taktikepi järgi. Soovisaate nahas öödisko on R2 eetris 1. mai südaööst kuni kella kolmeni.

Vaba ja värske muusikavalikuga R2 rõõmustab melomaane sel nädalal ka uue veebikanaliga, sest erinevaid muusikastiile ühendav veebikeskkond R2 Extra täieneb uue kanaliga R2 Rock, mis mängib 24/7 ainult rock-muusikat.

Toimetaja: Maiken Tiits

Allikas: "R2 hommik"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: