Inger esitleb Fotografiskas lühialbumit

Laulja Inger.
Laulja Inger. Autor/allikas: pressimaterjalid

Laulja- ja laulukirjutaja Inger esitleb bändiga enda debüüt-EP-d "Higher Self". Kontsert toimub 21. aprillil kell 18.00 Fotografiskas, digikanalites ilmub lühialbum 22. aprillil.

Debüüt-EP "Higher Self" räägib autori sõnul viie eripalgelise laulu kaudu loo, mis on laulja elus vahepealsed aastad toimunud ning kuidas on kulgenud iseendani jõudmise teekond.

Kontserdil jutustab inger ka laulude taustalood, mida illustreerivad temaatilised pildid ning videod. Kui digikanalites kõlavad palad kaasaegses produktsioonikuues, siis Fotografiskas saavad laulud kõlama live-versioonis koos bändiga. 

"Idee teha EP esitluskontsert enne selle ilmumisaega tuli soovist pakkuda kuulajale esmast kõlapilti just live-versioonis, et võimaldada vahetut ja autentset kogemust, kuna need kaks märksõna hoiavad ka EP sünniloos võtmekohta," kirjeldas Inger.

"Ühtlasi tähistab "Higher Self" minu jaoks ka karjääris uut peatükki, kuna soolo-Ingerile on lisandunud bänd ning ka EP helikeel on miski, mida senituntud Ingeri sulest ehk ei ootakski," sõnas laulja.

Ingeri bänd mängib koosseisus Marvin Mitt (kitarr), Claus Heinrich Riismaa (bass), Uku Kübar (trummid), Miina Adermann (klahvid).

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: