Avatud on registreerimine Koolitantsu tantsupäevadele

Koolitantsu Paide kontsert
Koolitantsu Paide kontsert Autor/allikas: Diana Ruitlane-Rüütli

Esmaspäeva, 14.märtsi õhtuni kestab tantsukoolidele, -stuudiotele ja üldhariduskoolide rühmadele registreerimine Koolitantsu festivali piirkondlikele tantsupäevadele.

Koolitantsule on oodatud kõik 4-22-aastased noored tantsijad, tantsuõpetajad ja noortega töötavad koreograafid. Festival ootab osalema nii algajaid kui ka edasijõudnud tantsijaid, olulised on eakohane lähenemine nii tantsude sisus kui ka vormis ning tantsijate oskuste rakendamine vastavalt nende võimekusele.

Festival Koolitants 2022 algab piirkondlike tantsupäevadega 28. märtsil, mil Tartumaa noored tantsijad astuvad lavale Vanemuise teatri suures majas. Lõuna-Eesti piirkondlik tantsupäev toimub 2. aprillil Võru Kandles; Lääne-Eesti tantsupäev 3. aprillil Pärnu kontserdimajas; Viljandi- ja Jõgevamaa tantsijad esinevad 10. aprillil Ugala teatris, Järva-, Harju-, Lääne- ja Ida-Virumaa tantsupäev toimub 16.aprillil Paide muusika- ja teatrimajas. Piirkondlikud tantsupäevad lõpevad Tallinna tantsijate esitustega 17. aprillil samuti Paides.

Koolitants 2022 kunstiliste juhtide Elina Gorelašvili ja Joonas Tageli valitud eripreemiad pälvinud tantsud ning Eesti Noorte Tantsu Ühingu noortest tantsijatest koosneva žürii tunnustatud tantsijad esinevad 2. mail rahvusooperis Estonia toimuval lõppkontserdil.

Sel aastal 28. korda toimuvale festivalile registreerimine toimub aadressil koolitants.ee.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: