Ukrainlased hoiavad lahingutes meelt üleval bändi Twisted Sisteri looga

Ansambel Twisted Sisters
Ansambel Twisted Sisters Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Väidetavalt on ukrainlased hakanud lahingutes kasutama protesti eesmärgil USA ansambli Twisted Sisteri lugu "We're Not Gonna Take It". Bändi eestvedaja Dee Snideri sõnul teeb see neile ainult au.

"Ma kiidan heaks, et ukrainlased kasutavad oma võitluslauluna lugu "We're Not Gonna Take It"," säutsus laulja laupäeval Twitteris.

Samuti lisas Snider, et ka tema vanaisa oli ukrainlane, mistõttu ei soovi ta kohe kindlasti, et ajaloo jubedad sündmused uuesti korduks.

Küll aga on ansambli sama lugu kasutatud ka varem protesti eesmärgil. 2020. aastal näitasid looga vastumeelsust maskivastased. Sel perioodil oli Snider laulu kasutamise vastu ning sõnas, et inimestel pole selle kasutamiseks luba antud.

Snideri arvates on ukrainlastel õigus laulu kasutada, kuna sõda ja maskivastasus ei ole omavahel võrreldav. Tema sõnul võitlevad ukrainlased enda riigi eest, ent maskivastased lihtsalt ebamugavuse vastu.

Kuula ka ansambli Twisted Sisteri lugu "We're Not Gonna Take It":

Toimetaja: Lisete Tagen

Allikas: The Hill

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: