Video: kaskadöör Keity Meier pühendas julgustüki Eesti 104. sünnipäevale

Keity Meier
Keity Meier Autor/allikas: Kermo Teral

Kaskadöör Keity Meier avaldas video oma suvisest julgustükist, mille pühendab Eesti Vabariigi 104. aastapäevale. Mullu elu suurimatele eneseületustele vastu astunud sportlane kutsub eestlasi üles mõtisklema elu erinevate kaarte tähenduse üle, üksteist rohkem märkama ning toetama.

"Olgu meie riigil jätkuvalt julgust kõrgete kaarte ületamiseks ja siin elavatel inimestel võimet ühiste suurte eesmärkide nimel erimeelsused kõrvale heita. Meil on palju, mille üle tänulikud olla. Elagu Eesti!" edastas hetkel Hispaanias Euroopa meistrivõistluste esimeseks etapiks valmistuv Meier. 

Video on meenutus suvisest Tartust ja laulukaare ületusest, mis toimus Rein Rannapi kirjutatud heliloomingu, dirigent Nele Erastuse juhatatud poolesaja naishääle ja šamaanitrummi saatel.

Keity Meieri julgustüki eesmärk oli pöörata pea peale vaated igapäevaelule ja näha piirete ja piirangute kohal potentsiaali ning seeläbi inspireerida mõtlema, kuidas võimatust võib saada võimalik nii ühiskonnas üldiselt, kuid ennekõike meis endis.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: