Traffic andis välja tantsulise versiooni loost "Kaua veel"

Traffic
Traffic Autor/allikas: Jake Farra

Popansambel Traffic andis eelmise aasta lõpus välja loo "Kaua veel", mis osales Eesti Laul 2022 veerandfinaalis. Esmaspäeval ilmus loole ka värske tantsuline remiks, mille loojateks on Josh Jay ja Sven Arusoo.

Trafficu "Kaua veel" on ballaadilik poplugu, mille tantsuline tõlgendus annab loole täiesti uue hingamise. Trafficu solist Silver Laasi meelest täiustab uus remiks mõnusalt originaallugu ning kindlasti loob kuulajale sellel külmal talvel juba suvisema tunde. 

Remiksi ühe autori Sven Arusoo sõnade kohaselt jäi lugu talle silma juba 2021. aasta lõpus, kui see esimest korda kuulajateni jõudis. "Trafficu lugu jäi meile kõrva Eesti Laulu veerandfinaalist ning koostöös noore ja andeka produtsendi Josh Jayga soovisime anda loole pisut rütmikama kõla. Paar kuud kestnud protsessi käigus valmiski remiks, mis peegeldab praegu Euroopa CHR raadiojaamade playlist'ides figureerivat pop- ja tantsumuusika žanri," rääkis Arusoo.

Toimetaja: Karoliina Tammel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: