"Viikingid: Valhalla" sai ametliku treileri

"Viikingid: Valhalla" Autor/allikas: kaader lühiklipist

Netflix avaldas ametliku treileri uuele sarjale "Viikingid: Valhalla", kus mängivad ka Eesti näitlejad Pääru Oja ja Henessi Schmidt.

Jätkusarjas "Viikingid: Valhalla" liigub tegevus põhisarjast "Viikingid" sajandi võrra edasi, 11. sajandi algusesse, ning keskendub tegelaste Leif Eriksoni (Sam Corlett), Harald Hardrada (Leo Suter) ja Freydis Eriksdotteri (Frida Gustavsson) võitlusele ellujäämise nimel pidevalt muutuvas ja arenevas maailmas.

Sarjas rändavad viikingid Kattegati väinast Inglismaale ja kaugemalegi, põrkudes Inglismaa kuningavõimudega oma vastuoluliste kristlike ja paganlike veendumuste pärast. Eelkõige peavad viikingid neil ohtlikel ekspeditsioonidel võitlema oma ellujäämise ja au eest.

Pääru Oja kehastab Arne Gormssoni nimelist tegelast, kes astub sarja 24 episoodist üles kümnes. Henessi Schmidt mängib Gytha nimelist tegelast ning teeb kaasa sarja teises hooajas neljas episoodis.

Sarjas mängivad veel Caroline Henderson, Johannes Hauku Johanesson, Pollyanna McInosh, Asbjorn Krogh, David Oakes, Louis Davison, Julian Seager ja James Ballanger.

Sarja lavastasid BAFTA võitjast Taani režissöör Niels Arden Oplev, mitu "Viikingite" episoodi lavastanud Steve Saint Leger ja Hannah Quinn. Stsenaristide hulka kuuluvad Vanessa Alexander, Declan Croghan, Eoin McNamee ja "Visa hinge" stsenarist Jeb Stuart.

"Viikingid: Valhalla" linastub Netflixis 25. veebruaril.

Toimetaja: Karoliina Tammel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: