An-Marlen: Eestis on palju artiste, kellega tahaks koostööd teha

Laulja An-Marlen pälvis möödunud aastal Raadio 2 aastahiti galal oma laulu "Golden" eest debüütauhinna. Küll aga tõdes muusik, et pärast gümnaasiumiõpinguid ei soovinud ta muusikaga üldsegi tegeleda.

An-Marlen, pärisnimega Ingel Marlen Mikk, tõdes, et An-Marlen on tema teine mina. Nii rääkis muusik, et kui ta varem tundis, et ei saanud laval olla tema ise ja keeruline oli laulda isiklikest teemadest, siis artistinime alt on seda märksa lihtsam teha. "An-Marlen annab Inglile võimaluse olla staar ja artist!"

Küll aga unistab An-Marlen kunagi lavale astuda ka teiste muusikutega. "Eestis on väga palju artiste, kellega tahaks koostööd teha," sõnas An-Marlen, kelle arvates oleks huvitav muusikat teha koos Heleza või Maianiga.

Oma lapsepõlves kasvas An-Marlen üles hoopis klassikalise muusika keskel, kuna tema ema on ooperilaulja. Kuigi ooperilaulu poole artisti ei tõmmanud, oli tal soov õppida hoopis näitlejaks. Kuigi pärast gümnaasiumiõpinguid ei tahtnud An-Marlen enam muusika ega teatriga tegeleda, sattus ta siiski õppima Georg Otsa nimelisse Tallinna muusikakooli. "Ma usun, et elus lähevad kõik asjad niimoodi, nagu nad peavad," tõdes ta.

Toimetaja: Lisete Tagen, intervjuueris Kirke Antsmäe

Allikas: "Hommik!"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: