Veel jõuab registreerida oma lühifilmi TPT filmifestivalile

TPT filmifestivali avasaade
TPT filmifestivali avasaade Autor/allikas: Kermo Benrot

Kuni 12. veebruarini on veel võimalik registreeruda kuuendat korda toimuvale Tallinna polütehnikumi filmifestivalile.

Filmifestivalil saavad osaleda kutse- ja üldhariduskoolide õpilased nii Eestist kui ka esmakordselt välismaalt, kõrgkoolide ja ülikoolide tudengid ning huvikoolide õpilased. 

Projekte saab esitada viies põhikategoorias: muusikavideo, dokumentaalfilm, sketš, animafilm, mängufilm, ja kahes alamkategoorias, milleks on tudengifilm ja rahvusvahelised noorte lühifilmid. 

Dokumentaal-, mängu-, tudengi- ja rahvusvaheliste noorte lühifilmi projektide pikkus on maksimaalselt 15 minutit, animafilmi kategooria projekti pikkus on maksimaalselt 10 minutit, muusikavideo ja sketši pikkus 5 minutit. 

Registreerimine lõpeb 12. veebruaril kell 23.59, kuid oma töid saab esitada kuni 5. märtsini. Rohkem infot osalemistingimuste ja registreerimise kohta saab festivali kodulehelt

TPT filmifestival kulmineerub 6. aprillil Artise kinosaalis toimuval galaõhtul. Eelnevalt selgitavad kohtunikud välja viis tööd, mis lähevad publikuhääletusele.

TPTFF'22 sai alguse otsesaatega kooli telestuudiost, mis jõudis ka ERR Menu vaatajateni. Saatejuht oli Jüri Muttika.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: