Lauri Liiv: artisti isiksus on tihtilugu võimsast vokaalist olulisem

"Terevisioon" alustas Eesti Laulu poolfinalistide tutvustamist. Seekord oli külas ansambli Black Velvet liikmed Sven Lõhmus, Lauri Liiv ja Sulev Lõhmus.

Eesti Laulu konkursil üritab bänd läbi lüüa looga "Sandra". Kuigi bänd on koos muusikat teinud üle 20 aasta, ei ole nad varem kordagi Eesti Laulu võistluselt osa võtnud.

Muusik Sven Lõhmus tõdes, et liikmed langetasid otsuse osaleda konkursil vahetult enne selle tähtaega. Küll aga ei teadnud nad, missugune laul võib võistlusel läbi lüüa. Nii valisid liikmed ühiselt välja loo kümne singli hulgast ning lõplik valik langetati "Sandra" kasuks.

"Sandra" muusikavideos teeb kaasa modell Kätlin Hallik, keda kõik kiitsid ainult heade sõnadega. "Tema töö oli nii super," ütles Sven Lõhmus. "Temaga oli hästi mõnus töötada," lisas Lauri Liiv.

Sulev Lõhmuse arvates on bändi suurteks konkurentideks võistlusel kindlasti Stefan ja Ott Lepland. Küll aga ei näinud ta esialgu suurt potentsiaali bändi lool, ent mida rohkem ühiselt singli kallal töötati, seda paremaid tulemusi nad nägid. "Tööd tuleb teha," tõdesid liikmed.

Küll aga kuulavad ning hindavad ansambli liikmed lugusid erineval moel. Sulev Lõhmus peab singli juures oluliseks loo sõnumit, Sven Lõhmus pöörab aga jällegi tähelepanu hoopis pala ülesehitusele. Lauri Liivi jaoks on oluline hoopis artist ning tema isiksus. "Artisti isiksus on tihtilugu isegi suurest võimsast vokaalist olulisem," tõdes Liiv.

Black Velveti Eesti Laulu võistluslugu "Sandra" saad kuulata siit:

Toimetaja: Lisete Tagen, intervjueerisid Owe Petersell ja Katrin Viirpalu

Allikas: "Terevisioon"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: