Marko Reikopi haigestumine toob ekraanile tagasi "Ringvaate" suvised saatejuhid

Suvise
Suvise "Ringvaate" saatejuhid Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Positiivse koroonatesti andnud Marko Reikop jääb koos lähikontaktse Grete Lõbuga mõneks ajaks "Ringvaate" ekraanilt eemale. Saatejuhtimise võtab üle suvine meeskond koosseisus Anna Pihl, Jüri Muttika ja Hannes Hermaküla.

Teisipäeval tegi ETV saatejuht Marko Reikop kehva enesetunde tõttu kiirtesti, mis osutus positiivseks. Kuna möödunud õhtul juhtis ta koos Grete Lõbuga "Ringvaadet", tegid nad koos ka PCR-testi, mis Marko puhul kinnitas nakatumist koroonaviirusega. Lõbu test oli küll negatiivne, kuid lähikontaktsena püsib ka tema meeskonna ja saatekülaliste huvides kodus.

"Ülejäänud tiimiliikmeid, kes Markoga nii lähedalt kokku ei puutunud, testime kiirtestidega ning kõik jälgivad loomulikult hoolega oma enesetunnet," selgitas "Ringvaate" vastutav toimetaja Kai Väärtnõu.

Meeskond reageeris teisipäeval juhtunule kiiresti ja Hannes Hermaküla läks eetrisse vaid tunniajase ettevalmistusajaga, intervjueerides muuhulgas ka peaminister Kaja Kallast. Kallas kirjutas pärast oma Instagrami postituses: "Koroonaviirus levib tõesti kõikjal ja sageli väheste sümptomitega. Minu tunnustus Markole ja kõigile teistele saatetegijatele valvsuse ja kiire reageerimise eest."  

Kolmapäeval on Marko Reikopi tervis juba väga hea ning Grete Lõbul pole avaldunud ühtegi sümptomit. Mõlemad jätkavad töötamist kodus, aidates telemajas tegutsevat meeskonda. Kuidas nad end täpsemalt tunnevad, sellest räägivad juba ise lähemalt õhtuses saates. 

Kuni Marko ja Grete naasmiseni on valmis saadet juhtima "Ringvaate" suvine meeskond Hannes Hermaküla, Jüri Muttika ja Anna Pihl. 

Kolmapäev tõi Eestile uue nakatumisrekordi, kui lisandus 3159 positiivset testi. "Ringvaates" on seetõttu külas terviseameti peadirektori asetäitja Mari-Anne Härma. Lisaks on saates südamlik lugu Sillamäe kutsikavabrikust päästetud chihuahuadest ning nende kohanemisest varjupaiga ja uute peredega.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: